MOJE OBRANA s.r.o., Mlýnská 138, Ledeč nad Sázavou 733 538 766 obchod@mojeobrana.cz

Košík

Náboj kulový Hornady, Custom, 300 HaH Mag., 180GR (11,6g), Inter Bond

2 292,00 

Střela Hornady InterBond

Střela Hornady InterBond využívá patentovaný proces lepení, který drží jádro a plášť pohromadě. Na rozdíl od dělených nebo dvoujádrových střel, kde se přední jádro může oddělit od hmoty střely, střela InterBond drží pohromadě v jediné destruktivní hmotě, která poskytuje hluboký, široký kanál rány bez nadměrného pronikání.

Proces lepení spolu se silnějším a tužším pláštěm umožňuje střelám InterBond udržet si více než 90 % své hmoty, a to i přes tuhou kůži a kosti. Navíc se okamžitě roztáhnou na více než dvojnásobek svého průměru pro maximální přenos energie.

Osvědčené laborace pro zahraniční lovce.

VYNIKAJÍCÍ NABÍDKA STŘEL

Střelivo Hornady Custom™, která je k dispozici v široké škále loveckých ráží, je laborováno střelami InterLock, SST, V-MAX, FTX a CX™, které poskytují všestrannou řadu loveckého střeliva pro váš preferovaný zážitek ze střelby.

EXPANZE A PENETRACE

Munice Custom™, jednička v oboru a oblíbená u zákazníků, vyvažuje expanzi a je vhodná pro zvěř střední a velké velikosti.

BEZPRECEDENTNÍ DESIGN SECANT OGIVE

Většina střeliva Custom™ obsahuje střely s designem secant ogive. Profil vyvinutý společností Hornady vede k optimální kombinaci balistické účinnosti a nosné plochy pro plošší trajektorii a menší odpor.

VŠESTRANNÉ A EFEKTIVNÍ

Střelivo Custom™ poskytuje všestranné řešení pro lov, cvičení na terč nebo jen obyčejnou zábavu.

Výrobce

Hornady

Zbrojní průkaz

Ano

Ráže

.300 H & H Mag.

Balení

BAL/20

Katalogové číslo: HOR8210 Kategorie: ,