MOJE OBRANA s.r.o., Mlýnská 138, Ledeč nad Sázavou 733 538 766 obchod@mojeobrana.cz

Košík

Náboj kulový Hornady, Black, .308 Win., 168GR (10,8g), A-Max

1 160,00 

Střela Hornady A-MAX

Konstrukce střely Hornady A-MAX vznikla z neúnavného uplatňování všeho, co víme o balistice a letových vlastnostech. Závodní střelci totiž vyžadují dokonalost od svých nábojů pokaždé, když vstoupí na střelnici. Aerodynamický ogivální profil, ostrá špička a nepřekonatelná soustřednost designu A-MAX mu dávají extrémně vysoký balistický koeficient pro téměř dokonalost v letu. Střela A-MAX je konečným výsledkem více než půlstoletí studia výkonnosti střely. Každý aspekt přesnosti byl vložen do střely A-MAX. Od jeho polymerové špičky až po úhel základny je střela A-MAX navržena pro extrémní přesnost.

Zbraň Ameriky pohání BLACK®

IDEÁLNÍ MOŽNOSTI STŘEL HORNADY

V závislosti na ráži a použití jsou pro každý náboj vybrány nejlepší možné střely, aby byla zajištěna přesnost a výkon, jaký od Hornady očekáváte..

OPTIMALIZOVÁNO PRO RŮZNÉ PLATFORMY

Ať už s tlumičem nebo bez, nadzvukové nebo podzvukové, na pušku, středně dlouhou zbraň, karabinu nebo pistoli,Hornady BLACK má optimalizované laborace pro vynikající výkon na různých platformách..

ČISTÉ, PŘESNÉ A KONZISTENTNÍ

Speciální čistě hořící prachy mají za následek snížení záblesku z hlavně, a to i u pušek s krátkou hlavní. Vnitřní balistika a hmotnosti střel jsou optimalizovány pro přesnost a konzistenci.

VHODNÉ PRO RŮZNÉ ZBRANĚ

Navržené pro moderní, ale i starší střelné zbraně.

Výrobce

Hornady

Zbrojní průkaz

Ano

Ráže

.308 Win

Balení

BAL/20

Katalogové číslo: HOR80971 Kategorie: ,